Hakkımızda

Image

Hakkımızda

Bilyapı Dekorasyon olarak 2008 'den bu yana Bilecik'te Mutfak ve Banyo Tezgahı İmalatı ile Hazır Mutfak ve Panel Kapı İmalatı ve montajı, Asansör, Havuz ve Cephe Kaplaması, Dairesel Balkon Küpeşte, Zemin ve Merdiven Döşemesi, Şömine Yapımı, Çevre Düzenlemesi, Laminant Parke, Portmanto, Raydolap, Duşakabin, Lavabo, Batarya Satışı, Kartonpiyer Hizmetleri ve bunun yanında Özel İşçilikler hizmetlerinide müşterilerimize sunmaktayız. %100 müşteri memnuniyeti gözeterek hizmet veren firmamız şikayet ve taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

Günün getirdiğine değil tarz oluşturmayı ilke edinen, kaliteden taviz vermeden ürünlerinde estetikle fonksiyonelliği buluşturan mutfak, parke ve banyo ürünlerine hayatınızda yer verdiğiniz ilk günden itibaren ayrıcalıklı bir yaşama adım attığınızı hissetmeye başlıyacaksınız. Hizmetlerimiz bölümünden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Amacımız yüksek kalite ve standartda ürünlerle Türkiye yapı sektörü pazarında başarılı ve kendini ispatlamış bir firma olmaktır.

Biz Neler Yapıyoruz

1

Doğal Taş Tedariki

Ülkemiz, doğaltaş rezervleri anlamında dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alsa da işlenmiş ürünlerin dünyaya tanıtılıp, sunulması konusunda maalesef bir o kadar geridedir. Biz bu alanda bayrağı daha ileriye götürmek şevkiyle hizmet veren üretici bir firma olarak; her türlü doğal taş, mermer, traverten ve porselen ürünleri son teknoloji ve tecrübemizi harmanlayarak işliyoruz. Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda büyüklüğü ile dünyada sayılı mermer bölgelerinden sayılan Bilecik yöresinde bulunan yerleşkemizde, sahip olduğumuz çeyrek asırlık kurumsal fabrika tecrübesi ve sağlam temellere dayanan iş dostlukları sayesinde istenilen her türlü ürünü dünyanın her noktasından üst kalitede tedarik edebilmekte ve işleyebilmekteyiz.

2

Danışmanlık

Aynı zamanda bir çok büyük proje için taş danışmanı (hangi çeşit taşların kullanılması, taş raporlarının hazırlanması ve testlerinin yapılması, en doğru üründe karar kılıp onun ne şekilde üretilmesi ve nasıl uygulanması gerektiği hakkında danışmanlık) olarak hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

3

Özel İşçilikler

Bilyapı Dekorasyon; proje taahhüt işleri, taş tedariği ve taş danışmanlığının yanı sıra; Bilecik ve çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde mutfak ve banyo tezgahı imalatı, şömine döşemesi, çevre düzenlemeleri, asansör, havuz ve cephe kaplamaları, dairesel balkon küpeşte hizmetleri gibi geleneksel ihtiyaçlara alanındaki teknolojik yenilikleri ürünlerine yansıtarak cevap vermektedir.

Çalışma Arkadaşlarımız

Image

İlhan ÖZTÜRK

Yönetim Kurulu Başkanı

Image

Berk ÖZTÜRK

Satış Müdürü